چارت سازمانی

شرکت دنیای امن ماهان در پاسخ به نیاز بازار و سازمان ها، نهادها، ارگان ها و موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی و در ادامه گسترش اجرای پروژه های ملی مانند پروژه های نظارت تصویری فرودگاه و آشیانه های پروازی و سیستم توزیع و پخش فراورده های نفتی و در زمینه اجراء و ارائه راه حل های جامع نظارتی و حفاظتی به مدیریت مهندس محمدی و گروهی از مهندسان و متخصصین و افراد صاحب نظر و با تجربه در امر CCTV و X-Ray تاسیس گردید.
شرکت دنیای امن ماهان با مطالعه نیازهای بازار ایران و انتخاب محصولات با کیفیت و استاندارد و تولید شده از سوی سازندگان معتبر و خوشنام بین المللی سعی نموده تا با ارائه راهکارهای فراگیر (Total Solution) به تمامی نیازهای نظارتی و حفاظتی در هر سطحی (نظامی، صنعتی، اداری، خانگی و غیره) پاسخی شایسته و مناسب ارائه نماید.
واحد اداری: پاسخگویی به تماس های تلفنی و انجام مکاتبات اداری
وظیفه این واحد برخورد شایسته و مناسب در پاسخگویی به تماس تلفنی شما همکاران و مشتریان عزیز می باشد و همچنین انجام مکاتبات و بایگانی نامه های اداری و ارسال و فکس استعلامات و... از جمله وظایف این واحد می باشد.
واحد فروش: برترین برندها در زمینه سیستمهای نظارتی و حفاظتی
ارائه کلیه خدمات فروش شامل قبول سفارشات کالاهای انحصاری، قیمت گذاری کالاها و نیز بازاریابی حضوری توسط کارشناسان با تجربه در کل کشور توسط واحد فروش، به صورت مستمر و پیگیر انجام می پذیرد.
واحد گارانتی:گارانتی ماهان؛ضمانت کیفیت محصولات  
در واحد گارانتی ، تعمیر کلیه تجهیزات معیوب توسط مهندسین با تجربه با در اختیار داشتن آخرین وسایل و تجهیزات تعمیراتی در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. 
واحد پشتیبانی فنی و مشاوره:راهنمایی و پاسخگویی به مشتریان در تمامی مراحل
ارائه راهکارها صحیح در طراحی سیستم های نظارت تصویری و راهنمای استفاده از سیستم های دیجیتال توسط مهندسین مجرب به کلیه همکاران سراسر ایران. در واحد پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مختلف مشتریان و نمایندگان محترم در خصوص نحوه کار تجهیزات و یا رفع مشکل در حین انجام پروژه با آن مواجه هستند به صورت تلفنی یا از طریق اینترنت و یا به صورت حضوری در محل صورت میگیرد. همچنین مشتریان عزیز میتوانند با استفاده از بخش پرسش و پاسخ سایت شرکت سوالات و مشکلات خود را مطرح کنند تا علاوه بر دریافت پاسخ ، سایر همکاران نیز از مطالب مطرح شده استفاده کنند.
واحد بازرگانی:پل ارتباطی شما و برترین تولیدکنندگان جهانی سیستم های نظارتی و حفاظتی
کلیه خدمات و ارتباط بین شرکت دنیای امن ماهان و شرکتهای خارجی از قبیل برنامه ریزی جهت واردات کالا و ترخیص آن در حجم بالا توسط کارشناسان مجرب این واحد ارائه می گردد.این بخش با دریافت سفارشات از قسمت فروش در سریعترین زمان ممکن پروسه ی واردات کالا را انجام میدهند.
واحد مالی: سهولت و سرعت در خرید و پرداخت های شما
در این واحد وصول مبالغ کالاهای فروخته شده و امورات مالی داخل شرکت صورت میگیرد و نیز به لحاظ داشتن زیر مجموعه حقوقی و اجرایی نسبت به دریافت مبالغ معوقه با نظر مدیریت اقدام مینماید.
واحد انبار و تدارکات: کامل ترین انبار محصولات در میان شرکت های ایرانی
شرکت دنیای امن ماهان به عنوان شرکتی که همیشه کالای خود را موجود و قابل عرضه دارد مورد توجه قرار گرفته است که این امر نیازمند داشتن یک انبار مکانیزه و بسیار دقیق و یک انبار محلی و در دسترس میباشد که قبول سفارش و ارسال کالاها را به تمام نقاط کشور در اسرع وقت و با بالاترین دقت انجام می دهد که این مهم توسط این واحد و با داشتن نیروهای با تجربه و ماهر صورت میگیرد.
واحد IT: سرعت و دقت در ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مشتریان و همکاران
وظیفه این واحد بروزرسانی سایت شرکت و ارائه طرح های گرافیکی متناسب به لحاظ اطلاعات فنی، خبرهای جدید و نیز ارائه جدید ترین خدمات اینترنتی به مشتریان جهت تسهیل در ارتباط با شرکت شامل ارتباط با نمایندگان از طریق ایمیل و SMS ، و مطلع نمودن آنها از آخرین و جدیدترین محصولات شرکت میباشد.

واحد آموزش : برگزار کننده دوره های آموزش تخصصی برای همکاران و مشتریان
این واحد وظیفه برگزاری دوره های آموزش تخصصی برای همکاران و مشتریان عزیز را دارد، این موضوع که وجه تمایز شرکت دنیای امن  ماهان با دیگر شرکت ها و واردکنندگان تجهیزات دوربین مداربسته و نظارتی و حفاظتی  است ناشی از دانش و مهارت و تجربه چندین ساله کارشناسان و کادر فنی و اجرایی شرکت است، آموزشهای تخصصی و حرفه ای برای طیف وسیعی از مخاطبان با ارائه گواهینامه های معتبر در پایان دوره تخصصی از دیگر خدمات این بخش می باشد.