معرفی شرکت دنیای امن ماهان
درباره ما:
دنیای امن ماهان فعالیت تخصصی خود را با تکیه بر چندین سال سابقه و تجارب علمی و عملی متخصصین خود آغاز نموده است، فعالیت کلی این شرکت در زمینه سامانه های هوشمند حفاظتی بوده و تا کنون توانسته است خدمات تخصصی خود را به طیف گسترده ای از شرکت های خصوصی و دولتی ارائه نماید.
تجربه حضور موثر در سمت های مدیریتی و اجرایی ( نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری و پشتیبانی ) پروژه های کوچک وبزرگ حفاظتی در سراسر میهن عزیزمان ایران باعث شده تا کادر فنی و اجرایی شرکت از آمادگی کاملی در راهبری پروژه ها برخوردار باشند.
آشنایی کامل با مفهوم حفظ اسرار کارفرمایان و عدم بازگو نمودن اسامی آنان حتی در رزومه های کاری شرکت باعث شده تا شرکت دنیای امن ماهان در همین ابتدای کار مورد تایید کارفرمایان معظمی قرار گیرد که کار کردن با آنها افتخاری بزرگ برای شرکت محسوب می گردد.
برقراری ارتباط فعال و موثر با شرکت های معتبر خارجی به جهت تهیه و تامین تجهیزات حفاظتی مورد نیاز با کیفیت بالا و قیمت مناسب بر اساس نیازهای بازار ایران و تلاش در جهت بومی سازی تکنولوژی و در قدم اول انجام تعمیر و نگهداری تجهیزات در ایران عزیز از جمله سیاست های اجرای شرکت دنیای امن ماهان می باشد.