دوربین دام گردان چرخشی TIANDYدوربین مداربسته دام گردان سرعتی تیاندی TIANDY:

شاید تا کنون دوربین های مداربسته دام گردان سرعتی یا همان اسپیددام های مختلفی را نصب کرده باشید اما مشکل عمومی این دوربین ها نداشتن دیدکافی در نورهای کم است و بی شک می توان گفت دشمن اصلی این دوربین ها و تمامی دوربینها تاریکی است.

تیاندی TIANDY تلاش موفقیت آمیزی بعمل آورده و توانسته است با بکارگیری مرغوب ترین لنز و سنسور تصویری، مشکل نور کم را عملا در دوربین های مداربسته اسپیددام خود رفع نماید و اکنون با اطمینان اعلام می کنیم که دوربین های مداربسته دام گردان سرعتی تیاندی TIANDY Speed dome IP Camera یکی از بی نظیرترین تصاویر دوربینهای مداربسته دام گردان سرعتی را در شب و روز به شما ارائه خواهد نمود.

شرکت تیاندی در ارتقاء کیفیت و قدرت دوربین های مداربسته اسپید دام تحت شبکه نیز پیش گام بوده و موفق به تولید دوربین مداربسته 3مگاپیکسل با قدرت بزرگنمایی 30 برابری اپتیکال گردیده است، دوربین های مداربسته اسپید دام تیاندی در دو نوع مجهز به مادون قرمز 100 و 150 متری و با شیشه پاکن ارائه می گردد.

قابلیت جستجو و تعقیب هوشمند افراد از دیگر قابلیت های حرفه ای دوربین های مداربسته تیاندی در کلاس اسپید دام های این برند می باشد.

دوربین های مداربسته دام گردان سرعتی تیاندی TIANDY Speed Dome IP Camera را در ایران فقط با گارانتی اصلی و معتبر دنیای امن ماهان تهیه نمایید.

تک محصولات
Click for Zoom


دوربین دام گردان چرخشی 2.1مگاپیکسل با قدرت بزرگنمایی 20 برابری، مادون قرمز 150 متری
Click for Zoom


دوربین دام گردان چرخشی 2.1 مگاپیکسل با قدرت بزرگنمایی 20 برابری
Click for Zoom


دوربین دام گردان چرخشی 1.3 مگاپیکسل با قدرت بزرگنمایی 20 برابری
Click for Zoom


دوربین دام گردان چرخشی 2.1 مگاپیکسل با قدرت بزرگنمایی 20 برابری مجهز به مادون قرمز 150 متری
لیست محصولات